Zimní zahrady včetně návrhu

Setkali jste se už s prosklenými prostorami rozšiřujícími obytnou plochu domu? Zaujal Vás jejich koncept? Začali jste i Vy uvažovat o možnosti jejich pořízení? Pak pro Vás máme báječnou a neodolatelnou inspiraci – naše jedinečné zimní zahrady. Kromě zajímavého produktu…

Setkali jste se už s prosklenými prostorami rozšiřujícími obytnou plochu domu? Zaujal Vás jejich koncept? Začali jste i Vy uvažovat o možnosti jejich pořízení? Pak pro Vás máme báječnou a neodolatelnou inspiraci – naše jedinečné zimní zahrady. Kromě zajímavého produktu Vám také nabízíme služby s ním spojené, a to konzultaci při návrhu, 3D vizualizaci a samozřejmě i montáž.

Vizualizace návrhu

Pro naši společnost je velmi důležité, aby zimní zahrady splňovaly požadavky našich zákazníků, proto je součástí našich služeb také vyhotovení vizualizace, jak obrazové, tak i trojrozměrné. Vizualizace zákazníkům umožňuje lépe si zahradu představit a případně ještě některé její parametry změnit či upravit. Pokud byste se rádi seznámili jak s některými našimi vizualizacemi, tak i s našimi konkrétními projekty, pak si prohlédněte naše internetové stránky.