Zažijte pocit světových závodníků

Je cyklistika váš oblíbený sport? Chtěli byste se cítit jako závodníci ve velkých závodech TOUR DE FRANCE, VUELTE DE ESPANA, mistrovství světa nebo ve světovém poháru? Objednejte si u nás kvalitní a pohodlné MTB tretry, které vyvážíme do 35…

Je cyklistika váš oblíbený sport? Chtěli byste se cítit jako závodníci ve velkých závodech TOUR DE FRANCE, VUELTE DE ESPANA, mistrovství světa nebo ve světovém poháru? Objednejte si u nás kvalitní a pohodlné MTB tretry, které vyvážíme do 35 zemí světa. Při výrobě využívám pouze kvalitní materiály bez toxických látek z obnovitelných zdrojů, a tím přispíváme k ochraně přírody.

Šťastnou cestu!

Zvýšení výkonu a snížení únavy! To jsou hlavní znaky našich MTB treter. Při výrobě používáme kvalitní moderní technologie společně s tradiční prací našich mistrů. Využíváme materiály bez toxických látek a odolná mikrovlákna, která zajišťují vyrobené obuvi systém odvětrání. Vyberte si našich internetových stránkách přesně typ obuvi, který vám vyhovuje, a my už popřejeme jen šťastnou cestu.