Zakládám si firmu

Dlouhá léta jsem byl zaměstnancem nejmenované firmy. V práci jsem byla oblíbená, ale hlavně spokojena. Bohužel byla. Firma v rámci reorganizace uzavřela celý náš provoz. Pak jsem se sice pokoušela sehnat si přiměřené zaměstnání, ale pro mou odbornost práce není.…

Dlouhá léta jsem byl zaměstnancem nejmenované firmy. V práci jsem byla oblíbená, ale hlavně spokojena. Bohužel byla. Firma v rámci reorganizace uzavřela celý náš provoz. Pak jsem se sice pokoušela sehnat si přiměřené zaměstnání, ale pro mou odbornost práce není. Již několik let jsem vedena jako uchazečka o zaměstnání na úřadu práce. Jenže mne to nebaví. Stále obíhám firmy a stále jsem neumístitelná. Jenže co dál? Do důchodu mám ještě daleko. Musím začít něco podniknout.

Začátky

Nedávno jsem se rozhodla, začnu podnikat. Stejně nemám jinou šanci. Dokonce dostanu i finanční dotaci na rozjezd firmy. Nejdřív však musím investovat do výpočetní techniky. Neoplatí se mi spíše si něco pronajmout? Zřejmě ano. V rámci snížení nákladů vyhlédla i vhodný managed server. Takto to budu mít vše nejen pod odbornou správou, ale mám i zaručen dlouhodobý servis. O neustálé technické pomoci už lépe ani nemluvím.