Vyberte vhodnou velikost

Rozhodli jste se, že pořídíte pro Vašeho největšího mazlíčka a jeho bezpečnost nový svítící obojky pro psy? Zvolte pro něho hlavně správnou velikost. Pokud byste vybraly moc velký, mohl by ho ztratit. Vyrábějí se jak pro ty nejmenší, jako jsou…

Rozhodli jste se, že pořídíte pro Vašeho největšího mazlíčka a jeho bezpečnost nový svítící obojky pro psy? Zvolte pro něho hlavně správnou velikost. Pokud byste vybraly moc velký, mohl by ho ztratit. Vyrábějí se jak pro ty nejmenší, jako jsou čivavy tak i pro ty největší jako jsou třeba německé dogy. Nezáleží, jakou rasu máte. Seženete na každého a bude v bezpečí. Budete mít jistotu, že kdykoliv budete večer venčit, uvidíte, kam právě běží.

Neohrožujte sebe ani okolí

Myslete nejen na bezpečnost Vašeho mazlíčka, ale také na tu svoji i na bezpečnost Vašich rodinných příslušníků. Pokud Vás venku při venčení přepadne déšť, či jiné nepříznivé počasí, budete dobře viditelní pro okolní auta díky svítícím obojkům pro psy. Neohrozíte sebe ani nikoho dalšího. Buďte opatrní a obezřetní.