Venčení, které si užijete

Svítící obojky pro psy se staly trendem poslední doby a není se co divit, protože kromě zábavné formy pro vás majitele, jde o nepostradatelnou pomůcku, která zabraňuje mnohým kolizím a nehodám, které by se jinak mohli vašemu mazlíkovi přihodit.…

Svítící obojky pro psy se staly trendem poslední doby a není se co divit, protože kromě zábavné formy pro vás majitele, jde o nepostradatelnou pomůcku, která zabraňuje mnohým kolizím a nehodám, které by se jinak mohli vašemu mazlíkovi přihodit. Ať už by byla řeč o zaběhnutí čtyřnohého miláčka, o srážce s jedoucími vozidly, o potyčku s jiným plemenem, nebo prostě jiné neočekávané nehody, kterým s jeho pomocí zabráníte.

Víte, kde se pohybuje

Zářící led diody, které můžou být modré, žluté, oranžové, zelené, červené, fialové, nebo třeba bílé, nepřehlédnete vy, ani nikdo jiný a tím jasně víte, kde se váš čtyřnohý nezbeda pohybuje. Můžete tak jasně velet jeho pohybu a okolí pozná, že se tam pohybuje, což je ohromné plus pro všechny. Záře je natolik neškodná, že váš miláček nic nepozná a nebude ho nijak omezovat. Pásek je navíc velmi lehký a voděodolný, takže ani zde nehrozí žádná újma na zdraví nebo provozuschopnosti.