Velký den

Naše společnost se zabývá nejrůznějšími činnostmi, nejvýznamnější jsou svatební oznámení a další doplňky a potřeby k svatbám, dále vyrábíme různá přáním všem příležitostem, tiskneme vizitky a tvoříme razítka. Svatební oznámení slouží k představení svatby veřejnosti a našim blízkým. Měli bychom…

Naše společnost se zabývá nejrůznějšími činnostmi, nejvýznamnější jsou svatební oznámení a další doplňky a potřeby k svatbám, dále vyrábíme různá přáním všem příležitostem, tiskneme vizitky a tvoříme razítka.
Svatební oznámení slouží k představení svatby veřejnosti a našim blízkým. Měli bychom si na jeho tvorbě a výběru dát opravdu záležet. Důležitý je nejen vzhled, ale i použitý text, a svatební motto. Mottem může být přísloví, úryvek z básně a další literatury, nebo jiný citát.

Funkce oznámení

Svatební oznámení má za cíl informovat ostatní o plánované svatbě, o novomanželích, a o obřadu. Mělo by být stručné, ale přitom dostatečně informativní. Mělo by navodit určitou atmosféru, nebo dokonce naznačit, v jakém stylu se svatba ponese.