Vaší zbraní je pitný režim

Samozřejmě, že si můžete v boji proti prostatě pomoci úpravou svého pitného režimu. Omezíte příjem alkoholu, především pak velké spotřeby piva, nebudete v sobě po dlouhou dobu zadržovat moč anebo chodit močit zbytečně často, anebo nebudete pít před spaním. Ano,…

Samozřejmě, že si můžete v boji proti prostatě pomoci úpravou svého pitného režimu. Omezíte příjem alkoholu, především pak velké spotřeby piva, nebudete v sobě po dlouhou dobu zadržovat moč anebo chodit močit zbytečně často, anebo nebudete pít před spaním. Ano, i to může být jedno z řešení, které může pomoci. Ale Váš život takhle ztrácí na plnohodnotnosti, musíte se podřídit svému problému a přizpůsobit tak i svůj život.

Přemýšleli jste i nad jiným způsobem?

Existuje mnoho způsobů, které nevyžadují omezení v takové míře a mají daleko lepší výsledky. Používání tablet je mnohem pohodlnější a vůbec se nemusíte omezovat v tom, co děláte. Jsou šetrné, tudíž nemusíte mít strach z podrážděného žaludku, a i kdyby Vám přece jen nesedly, pak máte možnost získat své peníze zpět.