Vaše přání rádi vyplníme

Pokud chcete kvalitní, odolné a dobře vypadající zábradlí na balkon http://www.kmkdesign.cz/zabradli-balkonova-terasova.php , pak není nic jednoduššího než se obrátit na nás. Vyrobíme vám a namontujeme zábradlí podle vašich představ. Ať už budete chtít dřevěné nebo nerezové, či dokonce skleněné, není…

Pokud chcete kvalitní, odolné a dobře vypadající zábradlí na balkon http://www.kmkdesign.cz/zabradli-balkonova-terasova.php , pak není nic jednoduššího než se obrátit na nás. Vyrobíme vám a namontujeme zábradlí podle vašich představ. Ať už budete chtít dřevěné nebo nerezové, či dokonce skleněné, není pro nás žádný problém vyhovět vašemu přání.

Spolehněte se na nás

Naše produkty jsou vysoce kvalitní a odolné, vytvořené tak, aby byly schopné odolávat extrémním podmínkám nejen co se týče počasí. Garantujeme vám dlouhou životnost a snadnou údržbu a design podle vašich přání. Co se skleněné výplně týče, je zcela na vás, zda budete chtít výplň ze skla čirého či barevného, kouřového či ze skla s potiskem. Mimo tohle všechno vám na úplném počátku rádi zhotovíme návrh s předběžnou cenou, abyste věděli, do čeho jdete.