Starejte se sami

Pokud jste mladí lidé a řešíte právě bytový problém, uvědomte si nejdříve vaši finanční situaci. Pokud nejste vysokoškolák v nějakém žádaném oboru a nejste šikovný tak, abyste se uchytil v nějaké dobré firmě, nebo nemáte vystudovanou nějakou soukromou VŠ…

Pokud jste mladí lidé a řešíte právě bytový problém, uvědomte si nejdříve vaši finanční situaci. Pokud nejste vysokoškolák v nějakém žádaném oboru a nejste šikovný tak, abyste se uchytil v nějaké dobré firmě, nebo nemáte vystudovanou nějakou soukromou VŠ mezinárodních vztahů, která vás přes papínka a jiné známosti vynese třeba do Bruselu na stáž, na místo asistenta poslance či senátora, do státních úřadů, či do agentury, zabývající se zpracováním žádostí o dotace z EU, tak asi máte mzdu (pokud nejste bez práce) tak asi na základní přežití. Hypotéku vám na to nikdo nedá, leda byste snad zastavili celý domek svých rodičů. A teď si pořiďte vlastní bydlení!

Levnější varianta

V této situaci je asi nejlevnější a nejschůdnější varianta půdního bytu ve vašem rodném domku. Lehké přesné cihly, dřevo, střešní okna, většinou lehké napojení na stávající inženýrské sítě. A vlastní vchod se dá často také vybudovat.