Spedice Praha nabízí i expresní služby

Za takovou službu si sice zákazník musí připlatit, ale v krizových situacích je člověk ochoten platit i zlatem, pokud jeho důležitá zásilka bude v cíli včas. Samozřejmě ani profesionálové nedovedou zázraky. Pokud budete požadovat dopravit do cíle obrovský náklad, který není možné…

Za takovou službu si sice zákazník musí připlatit, ale v krizových situacích je člověk ochoten platit i zlatem, pokud jeho důležitá zásilka bude v cíli včas. Samozřejmě ani profesionálové nedovedou zázraky. Pokud budete požadovat dopravit do cíle obrovský náklad, který není možné přepravovat letadlem, tak budete muset zvolit námořní přepravu, která nepatří mezi nejrychlejší. Musíte si však uvědomit, že na vzdálený kontinent prostě zásilku jinak než po vodě nedostanete. I tak se budou profesionálové snažit požadovaný čas stlačit na minimum.

Váš náklad dopravíme klidně do přístavu na jiném kontinentu

Nebude to pro nás žádný problém. Jenom se připravte na skutečnost, že to nebude za dva dny. Námořní přeprava nepatří mezi nejrychlejší, ale pro objemné náklady je to jediná možnost. Spedice Praha má i v této oblasti bohaté zkušenosti. I námořní přeprava však může být efektivní, pokud se vše v dostatečném předstihu naplánuje a zorganizuje. Když budete spolupracovat s profesionální společností, tak budou všechny Vaše zásilky včas v cíli.