Rádio, bez kterého si nebudete moct představit den

Pokud máte rádi hudbu, tak nejspíši rádi posloucháte rádio například při cestěautem, doma nebo v kanceláři. Na českém trhu působíspousta rádií, ale pouze Rádio Impuls je koncepčněpostaveno pro českou hudbu. Naladit si ho můžete po celérepublice na vášradiopřijímačnebo jako…

Pokud máte rádi hudbu, tak nejspíši rádi posloucháte rádio například při cestěautem, doma nebo v kanceláři. Na českém trhu působíspousta rádií, ale pouze Rádio Impuls
je koncepčněpostaveno pro českou hudbu. Naladit si ho můžete po celérepublice na vášradiopřijímačnebo jako rádio online.

Pokud si zvolíte poslech onlineRádio Impuls, můžete si ho jednoduše naladit prostřednictvím vašeho počítače na inetrnetových stránkách. Zde takénaleznete veškeréinformace například k probíhajícím soutěžím či akcím.

Speciální soutěž


Rádio Impuls májako jedinév českém éteru speciálnísoutěž, kteránabízívýhru velice zajímavých částek. Pro získánínemalého finančního obnosu vám stačísplnit pár krokůk registraci do soutěže a potéjižjenom čekat na přichozíhovor od moderátorůrádia. Po jeho přijetíse musíte ohlásit jako Haló, tady Impulsovi a výhra je celávaše!