Působení vnějších vlivů

Bohužel to zná snad každý řidič. Charakteristický zvuk, který je následován vznikem nevítané hvězdičky či jakéhosi pavouka na čelním okně vozu. Možná jste se zaradovali, že nakonec tato hvězdicovitá prasklina není veliká a nehodláte se s tím trápit. Víte, že…

Bohužel to zná snad každý řidič. Charakteristický zvuk, který je následován vznikem nevítané hvězdičky či jakéhosi pavouka na čelním okně vozu. Možná jste se zaradovali, že nakonec tato hvězdicovitá prasklina není veliká a nehodláte se s tím trápit. Víte, že děláte velkou chybu? Pokud tuto situaci hodláte řešit „až někdy potom“, je dost možné, že až se jednou odhodláte, bude již díky působení vnějších vlivů, jakými jsou prach či zmrzlá voda, prasklina již neopravitelná a bude nutno provést celkovou výměnu, ať již uchycením do gumového těsnění či rovnou vlepením do karoserie.

Výměna či pouhá oprava?

Pokud k situaci přistupujete zodpovědně, rozhodně do naší provozovny v Praze přijeďte ideálně v den poškození. Tak jen zvyšujete pravděpodobnost možnosti pouhé opravy, samozřejmě jsou-li k tomu splněny i podmínky dané zákonem a technickými možnostmi. Autosklo opravíme speciální technologií tak, že nebudete věřit, že není vyměněno za nové, u nás pochopitelně pouze za homologované. Svěřte nám do rukou svůj vůz, nebudete litovat.