Privátní vířivka

Máte-li zájem o relaxační služby všeho druhy, naše studio Relax Al Aqua je Vám plně k dispozici. Z naší pestré nabídky si můžete vybrat například privátní vířivku, finskou saunu, kvalitní zdravotní i relaxační masáže nebo můžete strávit čas v lounge…

Máte-li zájem o relaxační služby všeho druhy, naše studio Relax Al Aqua je Vám plně k dispozici. Z naší pestré nabídky si můžete vybrat například privátní vířivku, finskou saunu, kvalitní zdravotní i relaxační masáže nebo můžete strávit čas v lounge salónku či v baru, kde je přítomno i karaoke. Přijďte k nám. Budeme se těšit.
Naše privátní vířivka má nejen relaxační, ale také i léčebné účinky. Naše privátní vířivka Vám zaručeně zlepší krevní oběh, látkovou výměnu i pokožku. Můžete ovšem dát přednost i naší finské sauně. Horké páry naší finské sauny mají také blahodárný vliv na Vaše orgány. A to je vědecky dokázáno.

Kvalitní servis

Náš servis je na té nejlepší úrovni. Již v základní ceně dostanete ručníky, osušky, prostěradla či pantofle. Ovšem máte možnost si připlatit i za doplňky vyšší třídy.