Přírodní matriál, ruční výroba, originální vzhled

Je toho hodně, co můžou milovníkům Orientu perské koberce nabídnout. Kromě své nevšední krásy, která se nikdy neokouká, je to především dokonalá praktičnost. Oplývají totiž spoustou vynikajících vlastností, které z nich dělají nejen atraktivní bytový doplněk ale také vysoce funkční…

Je toho hodně, co můžou milovníkům Orientu perské koberce nabídnout. Kromě své nevšední krásy, která se nikdy neokouká, je to především dokonalá praktičnost. Oplývají totiž spoustou vynikajících vlastností, které z nich dělají nejen atraktivní bytový doplněk ale také vysoce funkční vybavení. Za to, co je v nich dobrého, vděčí tyto koberce především tomu, že jsou vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů. A za svůj přirozený a přesto velmi originální vzhled vděčí tomu, že jsou vyráběny stále stejně tradičně jako před mnoha stoletími.

Krása, která neuvadne

Říci o perských kobercích, že jsou krásné, je sice pravda, ale je to vyjádření málo výstižné. Není totiž krása jako krása. Ta, kterou na nás tyto poslové minulosti působí, je naprosto nevšední a jen tak se neokouká. Proto jsou tak oblíbenými bytovými doplňky a jsou zajímavým oživením jak klasických, tak i velmi moderních interiérů. Jejich kouzlo spočívá v tom, že dokážou vyvolat příjemné pocity, které máme spojené s Orientem. Však jsou také vyráběny tam, kde se kdysi mocná perská říše rozkládala. A jsou navíc vyráběny naprosto stejným způsobem jako kdysi. A to z nich dělá mnohem víc, než obyčejné koberce.