Pravidelně přicházíme s akčními nabídkami

Nabízet takové produkty, které jsou oblíbené u mlsných spotřebitelů, udržovat krok s konkurencí, připravovat zajímavé akční nabídky anebo oslovovat odběratele s atraktivními a výhodnými obchodními podmínkami – to jsou jen některé z cílů naší společnosti, která všem svým odběratelům…

Nabízet takové produkty, které jsou oblíbené u mlsných spotřebitelů, udržovat krok s konkurencí, připravovat zajímavé akční nabídky anebo oslovovat odběratele s atraktivními a výhodnými obchodními podmínkami – to jsou jen některé z cílů naší společnosti, která všem svým odběratelům (hotelům, cukrárnám, kavárnám, penzionům, restauracím, pizzeriím apod.) nabízí nejenom jedinečné a chutné zmrzliny.

Naši odběratelé mají výhodné podmínky

Excelentní zmrzlina, která nejenom výborně chutná, ale je také atraktivní na pohled, tvoří základ naší nabídky. V našich dalších divizích však najdete také produkty cukrářské výroby nebo mražené a chlazené potraviny. Na celý náš sortiment se vztahují nejenom výhodné obchodní podmínky (dodací lhůty či ceny), ale také atraktivní akční nabídky, které připravujeme víceméně pravidelně.