Pohádka o penisu

Byl jednou jeden penis, který nebyl ani moc velký, ani moc výkonný a to ho trápilo. Jednou se takhle bimbal v lese s pytlíčkem přes rameno a v něm s buchtami s mákem, až potkal dědečka. Kouzelného. Rozdělil se s…

Byl jednou jeden penis, který nebyl ani moc velký, ani moc výkonný a to ho trápilo. Jednou se takhle bimbal v lese s pytlíčkem přes rameno a v něm s buchtami s mákem, až potkal dědečka. Kouzelného. Rozdělil se s ním o buchty a dědeček se penisu ptal, proč je tak smutný a co ho trápí. A penis se mu svěřil. Kouzelný dědeček mu sice za buchty nic nedal, ale poradil mu, že se dají koupit prostředky pro muže na zlepšení erekce i zvětšení penisu. Penis to tedy podle dědečkovy rady zkusil a ono to opravdu fungovalo. A tak, od té doby, penis, kudy chodil, tam šoustal a jestli ještě nedošoustal, tak tam šoustá dodnes.

Ponaučení z pohádky

Pokud vám, pánové, nestojí, musíte do lesa s buchtami a hledat kouzelného dědečka. A ti chytřejší si můžou jít hned koupit příslušné prostředky na podporu sexuální výkonnosti i bez dědečka a buchet.