Období otázek

Nedávno jste se vdávala a tak asi ta nejčastější otázka, kterou nyní všude, kde se ve společnosti ukážete, dostáváte, je na toto téma. Všechny ženy a muže totiž zajímá, jaké to bylo. A ženy poté zajímá i všechno ostatní.…

Nedávno jste se vdávala a tak asi ta nejčastější otázka, kterou nyní všude, kde se ve společnosti ukážete, dostáváte, je na toto téma. Všechny ženy a muže totiž zajímá, jaké to bylo. A ženy poté zajímá i všechno ostatní. Takže už jste asi tisíci lidem popisovala, jaké jste měla šaty, že jste se brali v kostele, jaký jste objednali dort, kde jste měli hostinu a kolik hostů jste na oslavy, které trvaly až do rána, pozvali. Už si konečně musíte nechat vyvolat fotky, abyste to měla jednodušší a mohla je používat namísto tisíce slov, která nikdy nestačí.

Stále natahujete ruku

A druhým fenoménem tohoto období Vašeho života je to, že stále k nějakým ženám natahujete ruku. Všechny totiž chtějí vidět Vaše snubní prsteny. Poté je pochválí a poté se rozhovoří o tom, jak vybíraly ty své a jak je manžel chce anebo nechce nosit. Ještě, že jste si s výběrem pořádně vyhráli a nemusíte se za ně stydět.