Nic nevzdávejte

Než budete celou životní situaci vzdávat, rozhodněte se podívat na naše webové stránky. Věříme, že pochopíte, že klimakterium není žádná pohroma, ale přirozený ženský cyklus, kterým si projde každá zralá žena. Také se není zač stydět. Některé projevy našeho těla…

Než budete celou životní situaci vzdávat, rozhodněte se podívat na naše webové stránky. Věříme, že pochopíte, že klimakterium není žádná pohroma, ale přirozený ženský cyklus, kterým si projde každá zralá žena. Také se není zač stydět. Některé projevy našeho těla nemusí být sice příjemné, ale to neznamená, že je snad něco špatně. Snažte se momentální stav zvládnout bravurně a s nadlhedem sobě vlastním.

Otevřete oči

Neutíkejte do vlastního světa, ale postavte se čelem celému obtížnému klimakteriu, které vás již nemusí potrápit tolik, jako doposud. Zkuste si o tom pohovořit s jinými ženy a sdílejte jejich stavy, pocity, ale hlavně zkušenosti s preparáty, kterými si snažily celou situaci ulehčit. S menoxem totiž měly po starostech a zbytečnému trápení. Vyhněte se mu i Vy! Nic není o experimentu, ale o prověřených zkušenostech.