Naučíme Vás to

Binární opce jsou vztah mezi prodávajícím a kupujícím a jde o zajímavou činnost, kdy spekulujete o vývoji cen komodit, akcií, měnových párů a dalších podkladových aktiv. Princip je zcela jednoduchý a spočívá v několika krocích. Tím nejdůležitějším je vědět, zda…

Binární opce jsou vztah mezi prodávajícím a kupujícím a jde o zajímavou činnost, kdy spekulujete o vývoji cen komodit, akcií, měnových párů a dalších podkladových aktiv. Princip je zcela jednoduchý a spočívá v několika krocích. Tím nejdůležitějším je vědět, zda cena poroste nahoru nebo dolů. To se nechá zjistit pomocí obchodních strategií a na našich školeních se ledaccos přínosného dozvíte. Ozvěte se, jsme tu pro Vás.

Obchodní platformy

CZTrader Vás seznámí s obchodními platformami a vysvětlí veškeré potřebné pojmy. Je to celkem velice zajímavé a vyzkoušet si můžete demoverzi s virtuálními penězi. Obchodovat se nechá v pohodlí domova, ale i na cestách prostřednictvím mobilu. Poznáte svět financí a fungování tržního mechanizmu, dále indikátory a šablony pro obchodní strategie. Pro zvídavé povahy, které sledují zároveň i ekonomické události je to pravé.