Marcipánový dort snadno a rychle

Pokud plánujete upéct barevný elegantní dort, poslouží Vám za tímto účelem nejlépe potahovací, ideálně přímo marcipánová hmota. Můžete si ji připravit doma podle některého z osvědčených receptů, pokud si ale opravdu chcete být jisti výsledkem, stačí se podívat do naší nabídky…

Pokud plánujete upéct barevný elegantní dort, poslouží Vám za tímto účelem nejlépe potahovací, ideálně přímo marcipánová hmota. Můžete si ji připravit doma podle některého z osvědčených receptů, pokud si ale opravdu chcete být jisti výsledkem, stačí se podívat do naší nabídky a konkrétní polotovar objednat. Některé z našich produktů obsahují podíl mandlí, jiné potahovací hmoty se obejdou bez nich. Takové se hodí zvláště v případě potravinových alergií. Surovinu stačí prohníst a můžete se pustit do práce, potáhnout dort, tvořit ozdoby či modelovat veselé figurky.  

Pro děti i dospělé

Tematický dort potěší oslavence v každém věku. Pro děti veselé barvy a oblíbené postavičky, pro dospělého elegantní nejen květinový vzhled. S trochou šikovnosti a se surovinami a pomůckami od nás jej vytvoříte i v domácím prostředí, na dětskou narozeninovou párty i na slavnostní svatební tabuli. Stačí jen sebrat odvahu a pustit se do toho. Produkty a polotovary z naší nabídky Vám pomohou vytvořit takový moučník, na němž si smlsnete ústy i pohledem.