Lovíte rádi ryby?

Pokud jste vášnivými rybáři, jistě Vám neunikla skvělá rybářská lokalita v jižních Čechách. Budete si připadat jako v rybářském ráji. V oblasti je možné provozovat sportovní nebo rekreační rybolov. Pro sportovní rybolov jsou k dispozici rybníky Staňkovský, Hejtman a Nový…

Pokud jste vášnivými rybáři, jistě Vám neunikla skvělá rybářská lokalita v jižních Čechách. Budete si připadat jako v rybářském ráji. V oblasti je možné provozovat sportovní nebo rekreační rybolov. Pro sportovní rybolov jsou k dispozici rybníky Staňkovský, Hejtman a Nový Kanclíř. Sbalte své vybavení a vyjeďte si zarybařit! A po celodenním rybaření pro vás bude tím pravým místem k odpočinku ubytování Třeboň.

Nezmeškejte rybářské slavnosti

Pokud navštívíte Třeboň v létě, určitě zavítejte na tradiční rybářské slavnosti. Po celý den Vás pobaví hudba k tanci a poslechu. Budete mít možnost ochutnat rybí speciality na grilu. Uvidíte ukázky rybářské techniky a spolu s průvodcem se vydáte na exkurzi na sádkách. Ve večerních hodinách Vás okouzlí nádherný ohňostroj.