Inzerce práce zdarma

Nejen prací je člověk živ, i když ta je nedílnou součástí života většiny lidí. Inzerce práce zdarma Vám nabízí i různé velice zajímavé články z různých oblastí lidské činnosti a také možnost sponzoringu různých dobročinných projektů (pouze pro firmy). Server…

Nejen prací je člověk živ, i když ta je nedílnou součástí života většiny lidí. Inzerce práce zdarma Vám nabízí i různé velice zajímavé články z různých oblastí lidské činnosti a také možnost sponzoringu různých dobročinných projektů (pouze pro firmy).
Server inzerce práce zdarma poskytuje své služby jak občanům, kteří hledají zaměstnání, tak i firmám a osobám samostatně výdělečně činným. Firemní a profesní profily jsou zpoplatněny jednorázovým poplatkem v řádu tisíců korun.

Neziskové projekty

Server inzerce zdarma spolupracuje také s neziskovými organizacemi a na svých stránkách dává možnost firmám podpořit jednotlivé projekty. V současnosti mohou firmy poslat peníze na hipoterapii, na pomoc postiženým, seniorům, mateřské školy a také na několik ekologických projektů. No tak se neohlížejte na každou korunu a přispějte na dobrou věc.