Ecko

Značka Ecko Unltd je všestranná, která je vhodná pro chlapce i dívky a ženy i muže všech věkových kategorií. Tato módní značka podnikatele a návrháře je oblíbená pro svou dostupnost a kreativnost. Přijdou si na své i milovníci kožené módy,…

Značka Ecko Unltd je všestranná, která je vhodná pro chlapce i dívky a ženy i muže všech věkových kategorií. Tato módní značka podnikatele a návrháře je oblíbená pro svou dostupnost a kreativnost. Přijdou si na své i milovníci kožené módy, street módy, ale i ženy, které milují módní doplňky!
Eckoje ideálním oblečením pro muže, neboť je příjemná na nošení a je vyrobena z kvalitních materiálů a je zde použito minimum umělých vláken, které muži opravdu nesnášejí. Pánské bundy, mikiny, košile, trička s dlouhým i krátkým rukáve, boty, ponožky nebo rifle, to vše máme skladem!

Pánská móda

Pánská móda, to je důležitý prvek pro každého muže. Pánské mikiny nabízíme v různých provedeních již od 590 korun, bundy klasického střihu v moderním provedení u nás koupíte za 990 korun, rifle báječného pohodlného střihu za 890 korun, mikiny a trika od 490 korun! Ecko, to je ideální řešení pro šatník Vašeho muže!