Členové rodiny

Každý rodič chce, aby jeho děti byly zdravé. O tom není žádná diskuse. To je naprosto správné a přirozené. Je to pro děti to nejdůležitější. Ale v dnešní době se to začíná jaksi komplikovat. Nezdá se Vám to taky? Všude…

Každý rodič chce, aby jeho děti byly zdravé. O tom není žádná diskuse. To je naprosto správné a přirozené. Je to pro děti to nejdůležitější. Ale v dnešní době se to začíná jaksi komplikovat. Nezdá se Vám to taky? Všude samé alergie. Na rostliny, živočichy, jídlo. Musí se vařit bezlepkově nebo pro celiaky. Je to zrádné. Naštěstí i pro tyto výjimky se společnost snaží udělat vše. Lze koupit jídlo bez obsahu lepku. Vysavače, které vysávají prach i roztoče. A spousta dalších věcí.

Přítěž

Mnohdy je to hodně složité. S alergiky, kteří nesmí mít roztoče v peřince. Jsou alergyčtí na prach. Ti nesmí mít žádné zbytečné látky kolem, ve kterých se ten prach drží. Pomoci těm malým můžeme aslepoň tak, že dáme jiné podlahy.Dřevěné podlahy jsou řešením. Ne každý na to hned má prostředky, ale řešení to rozhodně je. Všichni rodiče pro své ratolesti udělají co mohou, aby jim pomohli. Nejsou přítěží, protože je z celého srdce milujeme.