Chiptuning

Myslíte si, že chiptuning je drahá záležitost určená pouze pro nadšence, kteří do automobilu rvou všechny své pracně vydělané peníze nebo pro zlatou mládež? Není tomu tak, v naší firmě jej pořídíte v řádu několika tisíců korun, a…

Myslíte si, že chiptuning je drahá záležitost určená pouze pro nadšence, kteří do automobilu rvou všechny své pracně vydělané peníze nebo pro zlatou mládež? Není tomu tak, v naší firmě jej pořídíte v řádu několika tisíců korun, a to není tak mnoho.

Chiptuning

Chiptuning je vlastně přeprogramování řídící jednotky (ECU). Řídící jednotka je nepostradatelnou součástí dnešních automobilů, řídí totiž veškerý chod motoru. Jsou v ní zabudovaná také čidla, která zaznamenávají údaje o všemožných rychlostech.

Ceník

Láká Vás chiptuning a máte obavu, že softwarové úpravy jsou drahé a tedy, že se Vám nevyplatí? U nás máte v ceně základní diagnostiku, zálohu dat z řídící jednotky, úpravu dat a nakonec i přeprogramování auta. Cena služby se liší podle typu Vašeho vozu a dále si u nás můžete objednat i doplňkové služby.