Cena je důležitá

Rádi bychom poskytli každému zájemci možnost pořídit si jeden či více našich mobilních domů. Jsou zkonstruovány z vysoce kvalitních materiálů, které fungují jako vynikající izolanty. V létě Vám nebude teplo, v zimě se zase nebudete muset klepat pod peřinou. Největší…

Rádi bychom poskytli každému zájemci možnost pořídit si jeden či více našich mobilních domů. Jsou zkonstruovány z vysoce kvalitních materiálů, které fungují jako vynikající izolanty. V létě Vám nebude teplo, v zimě se zase nebudete muset klepat pod peřinou. Největší důvod, proč si lidé tato obydlí pořizují, je cena. Ta je nižší, než-li cena průměrného bytu, s tím rozdílem, že s bytem se nemůžete stěhovat.

Jsou parádně zařízené

V mobilních domech nové generace naleznete vše, co je potřeba k bydlení. Každý z pokojů je vybaven nejen novým nábytkem, ale rovněž i různými spotřebiči. Kuchyně je vybavena sporákem i lednicí, v obývacím pokoji se zase nachází televize. V každé ložnici je samozřejmě postel, skříně i noční stolky, na kterých dominují malé noční lampičky. Koupelny pak mají klasicky záchod a nesmí samozřejmě chybět ani sprchový kout.